Specializujeme se na vysoce kvalitní tisk barevných vizitek. Vizitky tiskneme digitálními i ofsetovými tiskovými technologiemi a to v nákladu již od 60 kusů.

Digitální tisk vizitek

V případě digitálního tisku používáme výkonné tiskové stroje Xerox. Naše stroje jsou vybaveny automatickou kalibrací barevnosti. Tím můžeme garantovat skutečnou barevnou věrnost vizitky a to bez ohledu na to v jakém nákladu vizitky tiskneme. Důležité také je, že jsem schopni garantovat shodnou barevnost u vizitek vytištěných dnes stejně jako u tisku vizitky za několik let. Digitálně tištěné vizitky jsme schopni dodat následující pracovní den po objednání.

Ofsetový tisk vizitek

Vizitky tiskneme také konvenčním ofsetem a to na špičkových japonských strojích Ryobi. Ofsetem tiskneme vizitky v nákladu minimálně 250 ks. Dodací lhůta u ofsetového tisku vizitek je obvykle do dvou týdnů. Při tisku vizitek ofsetovou tiskovou technologií, Vám vizitky zcela zdarma zalaminujeme. Laminace Vám garantuje nejenom maximální lesk povrchu vizitky, ale slouží také k velmi dobré ochraně vizitek před otěrem.

Expedice vizitek a dodání k zákazníkovi

Vizitky distribuujeme obchodním balíkem české pošty nebo sjednanými kurýry. Digitální vizitky Vám odešleme nejpozději následující pracovní den od objednání a to bez jakéhokoli příplatku. Pokud by se náhodo stalo, že nedodržíme sjednaný termín dodání, vrátíme Vám Vaše peníze v plné výši. Vizitky tak budete mít zdarma!

Leave a Reply

Správa webu: InternetováReklama.cz